Rozwiązujemy - BEZPŁATNIE - 15 kluczowych problemów Estońskiego CIT

Piszemy m.in. o:

  • rozliczaniu samochodów firmowych
  • ukrytych zyskach
  • korekcie wstępnej
  • wymogach zatrudnienia
  • skutkach przekształceń
  • ... i innych węzłowych zagadnieniach!

Podaj mi swój adres e-mail, na który prześlę Ci nasz bezpłatny e-Book o estońskim CIT oraz inne interesujące treści podatkowe w ramach newslettera "Dzień Dobry Podatki".

Dodatkowo prześlę Ci także zestawienie interpretacji o Estońskim CIT (aktualne na 27 czerwca 2022 r.) w formacie arkusza Excel (XLS).

Po zapisie sprawdź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź rejestrację! Mail z potwierdzeniem może znajdować się w folderze SPAM albo OFERTY.

Przesyłane materiały mają wyłącznie charakter poglądowy i informacyjny. Przed ich zastosowaniem należy skonsultować się z profesjonalnym doradcą.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie informacji o nowościach, promocjach, moich produktach i usługach. Administratorem Twoich danych będzie Dzień Dobry Podatki Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy al. 1 Maja 31/33 lok. 5, a dane będą przetwarzane - zgodnie z naszą polityką prywatności - na cele wysyłki newslettera w powyższym zakresie.

Kto za tym stoi?

Nad "rozłożeniem" estońskiego CIT na czynniki pierwsze estońskiego CIT i przygotowaniem wszystkich materiałów pracujemy w trójkę. Rozgryźliśmy już niejedno, estoński CIT nam się również nie oprze:-).

Jesteśmy praktykami, aktualnie pracujemy nad kilkunastoma projektami "estońskimi". Codziennie napotykamy na nowe zagadki i na bieżąco je rozwiązujemy.

MW

dr Michał Wilk

doradca podatkowy, radca prawny

Autor podcastu "Dzień Dobry Podatki", partner w kancelarii Gardens Tax & Legal, adiunkt w Katedrze Prawa Podatkowego na WPiA Uniwersytetu Łódzkiego.

Jego "konikiem" jest budowanie strategii podatkowych dla przedsiębiorców. W nowych przepisach Polskiego Ładu szuka nie tylko zagrożeń, ale i szans (takich jak estoński CIT).

AB

dr hab. Adam Bartosiewicz

doradca podatkowy, radca prawny

Profesor Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie, szkoleniowiec z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem.

Autor oraz współautor cenionych publikacji podatkowych, w tym w szczególności "Komentarza VAT" oraz "Komentarza PIT".

Praktyk - z unikatowym doświadczeniem sądowym w tym w polskich sprawach przed Trybunałem Sprawiedliwości UE.

mL

Mateusz Latkowski

doradca podatkowy

Partner w kancelarii Gardens Tax & Legal, szef zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie estońskiego CIT.

Ekspert w zakresie cen transferowych oraz proinwestycyjnych ulg podatkowych.